Get Adobe Flash player
%PM, %15 %580 %2013 %13:%Dec

Wieści z parkietów: Dwie przegrane naszych siatkarzy

Written by
Siatkarze z Głuchołaz nadal okupują ostatnie miejsce w tabeli.| Siatkarze z Głuchołaz nadal okupują ostatnie miejsce w tabeli.| fot. Daniel Banaszek|

Siatkarze Stali Nysa przegrali ze Ślepskiem 1:3. Niestety nie udała się naszym siatkarzom wyprawa do Słupska. Pierwsze dwa sety stalowcy przegrali na przewagi. Nadzieja na wywiezienie dwóch punktów pokazała się w trzecim secie, który cały czas nysanie kontrolowali i wygrali go do 20. Jednak w czwartej odsłonie za sprawą serii błędów naszych siatkarzy przegraliśmy starcie do 18 i cały mecz 3 do 1.

Na tarczy powrócili też siatkarze Juveni Głuchołazy, którzy zostali rozbici przez TS Volley Rybnik 3:0 i nadal okupują ostatnie miejsce w tabeli II ligi z zaledwie czterema punktami. Do sobotniego rywala z Rybnika brakuje im 29 oczek.